Aspiratory do nosa elektryczne dla dzieci, niemowląt, noworodków - Help Medi

Helpmedi – aspiratory kataru dla dzieci

Dziecko to największy skarb. Od pierwszych dni jego życia walczysz z całych sił, by było zdrowe, szczęśliwe i prawidłowo się rozwijało. Widok chorego dziecka z pewnością łamie Ci serce. Doskonale wiemy, że tak bardzo chcesz mu pomóc, wziąć na siebie ten ból i złe samopoczucie. Tę ofertę kierujemy zatem do każdej kobiety, która planuje założenie rodziny, jest w ciąży lub jej pociecha właśnie przyszła na świat.

Jedną z najczęstszych dziecięcych dolegliwości jest katar. Co szczególnie ważne, dziecko do pierwszego roku życia oddycha wyłącznie przez nos. Choroba odbiera mu tym samym możliwość swobodnego oddychania, spokojny sen i uniemożliwia jedzenie. Niestety wpływa również na pogorszenie samopoczucia dziecka. Prezentujemy aspiratory elektryczne i ustne dla dzieci, dzięki którym pozbędziesz się kataru dokuczającego Twojemu maleństwu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpiecznych, funkcjonalnych i prostych w użyciu aspiratorów kataru dla niemowląt.

NebuCare zestaw do nebulizacji niemowląt i dzieci

Zestaw do nebulizacji NebuCare to pierwszy taki na polskim rynku produkt, umożliwiający kompleksową ochronę dróg oddechowych swojego dziecka. W zestawie znajdziesz ultracichy nebulizator siateczkowy oraz zapas 20 ampułek roztworu soli fizjologicznej - zyskujesz do 20 dni nebulizacji już na starcie!

Kompaktowy rozmiar

Ładowanie za pomocą USB

Cicha praca

Aspirator ustny DinoRino

Aspirator kataru Dino-Rino to produkt innowacyjny i wyjątkowy pod wieloma względami. Łączy elementy zabawy (antystresowe nakładki ze zwierzątkami) w procesie aspiracji z jakością użytych materiałów i wykonania. Wyróżnia go ergonomiczny kształt i skuteczność w oczyszczaniu nosa dziecka. Składa się z ustnika, przewodu i komory, w której zbiera się wydzielina oraz dwóch antystresowych nakładek na ustnik. Podczas aspiracji wykorzystujemy siłę naszych płuc.

Aspirator ustny na lekkie katary

Nakładki antystresowe

Do codziennej pielęgnacji noska malucha

Aspirator elektryczno-ustny

Katar u dziecka może stanowić problem. Dzieci do pierwszego roku życia oddychają wyłącznie przez nos. Jeśli jest on zatkany przez wydzielinę, kurz czy resztki ulanej treści pokarmowej, dziecko nie może swobodnie oddychać, jeść, spać, jest rozdrażnione, co skutecznie dezorganizuje rodzicom życie. Katar dopada w najmniej oczekiwanym momencie – w środku nocy, na wakacjach, w podróży, w drodze do żłobka czy dziadków, a odciągnąć trzeba go natychmiast. Poza tym, nosek dziecka należy oczyszczać regularnie - codziennie. Z aspiratorem Helpmedi zapewnisz swojemu maluchowi czysty nosek, a tym samym - komfort oddychania!

Kompaktowy rozmiar

Akumulator zamiast baterii

Ładowanie za pomocą USB

Opcja aspiracji ustnej

Filtry wymienne do aspiratora DinoRino

Filtry wymienne są niezbędnym wyposażeniem aspiratora DinoRino. Stanowią zaporę przeciwko przedostawaniu się wydzieliny a tym samym sprawiają, że zabieg aspiracji jest procesem higienicznym. Filtry są jednorazowe, po każdym zabiegu aspiracji należy je wyrzucić. Po zużyciu filtrów, znajdujących się w opakowaniu aspiratora DinoRino wystarczy dokupić opakowanie filtrów wymiennych i bez przeszkód korzystać z aspiratora.

Poręczne – urządzenie niewielkich rozmiarów o ergonomicznym kształcie, który umożliwia szybkie i sprawne odciąganie kataru u dziecka

Mobilne – zarówno elektryczno-ustny, jak i ustny aspirator, możesz nosić przy sobie i użyć go w każdej chwili: na spacerze, w podróży czy na wakacjach

Prosta obsługa – wszystkie rodzaje naszych aspiratorów wyróżnia intuicyjna oraz łatwa obsługa

Bezpieczne – wszystkie nasze aspiratory (zarówno ustne, jak i elektryczne) można stosować od pierwszego dnia życia dziecka

Higieniczność – aspiratory łatwo utrzymamy w czystości, a akcesoria będziemy przechowywać w praktycznym pojemniczku

Cicha praca <45dB – dzięki której można odciągnąć katar maleństwu nawet w nocy, gdy śpi

Ładowanie za pomocą USB – elektryczne aspiratory ustne można naładować za pomocą kabla USB przy pomocy standardowej ładowarki komórkowej lub samochodowej, bądź przy podpięciu urządzenia do komputera.

Niektórym może się wydawać, że katar to błahostka. Niestety w przypadku najmłodszych, zwłaszcza niemowląt, katar może być naprawdę uciążliwy. Maleństwo nie jest w stanie samodzielnie wyczyścić noska, przez co często czuje się rozdrażnione, a ponadto ma problemy z jedzeniem i snem.

Nasza linia aspiratorów kataru dla niemowląt i dzieci to produkty skuteczne oraz bezpieczne już od pierwszych dni życia. Usuwają zalegającą w nosku wydzielinę, przynosząc dzieciom nieopisaną ulgę. Udrażnianie nosa pozwala dziecku swobodnie oddychać, jeść i zdrowo spać. Poza tym skuteczne usuwanie kataru zapobiega rozwojowi infekcji i groźnym powikłaniom, takim jak zapalenie ucha, płuc czy oskrzeli.

Pierwszy produkt dostępny w naszej ofercie to jedyny na polskim rynku mobilny aspirator elektryczno-ustny, dzięki któremu zawsze będziesz mieć katar pod kontrolą. To produkt 2w1, który każda Mama powinna mieć zawsze pod ręką. Łączy w sobie zalety nowoczesnego aspiratora elektrycznego z opcją aspiracji ustnej.

Aspirator elektryczny dla dzieci

Odpowiedni sposób odciągania kataru u niemowlaka wpłynie na jego komfort i bezpieczeństwo. Na początku warto wybrać najlepsze urządzenie dla siebie i swoich bliskich - aspirator elektryczno-ustny lub ustny.

Jeśli wydzielina z nosa jest lejąca, wówczas odsysanie jest łatwiejsze i można używać wyłącznie ustnego aspiratora. Zwykle jednak może być lepka i ciągnąca, dlatego świetnie w tej roli sprawdzi się elektryczny aspirator.

Ważne jest również odpowiednie nawilżenie noska jeszcze przed wykonaniem zabiegu. Aspiratory dla dzieci pomogą w skutecznym odsysaniu wydzieliny z górnych dróg oddechowych. Wytwarzana siła ssąca nie wywoła żadnych obrażeń noska. Po zakończeniu odsysania warto nawilżyć błonę śluzową nosa dziecka.