Elektroniczny termometr bezdotykowy dla dziecka / niemowląt | Dobry, dokładny, polecany

Helpmedi - termometr bezdotykowy dla dzieci

W rodzinie trzeba trzymać się razem: wzajemnie się wspierać, troszczyć o najbliższych i pomagać w trudnych chwilach. Choroba jednego członka rodziny może niestety zdestabilizować codzienność. Chory mąż, partner, dziecko… Nie możesz przestać myśleć o tym, jak pomóc bliskiej osobie. Choć na co dzień jesteś silna, to nie jesteś odporna na wszystkie choroby i czasem łapiesz paskudną infekcję, czujesz się źle, nie masz już na nic siły. Brzmi znajomo, prawda? W takich sytuacjach powinnaś mieć w domu profesjonalne urządzenia medyczne, które pomoże w prawidłowej diagnostyce Twojego stanu zdrowia lub Twoich najbliższych.

Jednym z podstawowych produktów medycznych, który powinien znaleźć się w zasadzie w każdym domu, jest dobry i dokładny termometr bezdotykowy. To pomocnik do zadań specjalnych, który będzie Cię wspierał każdego dnia. Zainwestuj w bezpieczeństwo i zdrowie najbliższych osób. Poznaj nasz profesjonalny elektroniczny termometr medyczny, który w precyzyjny i szybki sposób zmierzy temperaturę ciała.

Etui na nebulizator NebuCare

Etui Nebulizatora HelpMedi NebuCare. Zaprojektowane z myślą o praktycznym i wygodnym przechowywaniu Twojego nebulizatora oraz jego akcesoriów. Wykonane z wytrzymałego materiału, etui jest lekkie i poręczne. Pozwala na wygodne przechowywanie nebulizatora i jego wszystkich akcesoriów. Dzięki temu rozwiązaniu, wszystkie niezbędne elementy są zawsze pod ręką, bez ryzyka zgubienia lub uszkodzenia. Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie organizację i bezpieczeństwo.

  • Praktyczne przechowywanie nebulizatora i akcesoriów
  • Wygodne i bezpieczne zamknięcie
  • Wytrzymały i lekki materiał

PulsoCare pulsoksymetr dla dzieci Myszka

Pulsoksymetr PulsoCare dla dzieci jest niewielki i lekki, a przy tym intuicyjny w obsłudze nawet dla małego dziecka. Wystarczy umieścić w nim palec, aby wygodnie i bez żadnego ucisku otrzymać pomiar lub prowadzić dłuższy monitoring parametrów. Czytelny i "inteligentny" wyświetlacz pozwala na sprawny odczyt wyników w różnorodnych formach graficznych. Pulsoksymetr stylizowany na postać myszki budzi ciekawość dziecka i niweluje obawy przed użyciem wyrobu medycznego.

  • Szybki i precyzyjny pomiar
  • Dla dzieci od 10kg
  • Przyjazny wygląd

PulsoCare pulsoksymetr dla dzieci Panda

Pulsoksymetr PulsoCare dla dzieci jest niewielki i lekki, a przy tym intuicyjny w obsłudze nawet dla małego dziecka. Wystarczy umieścić w nim palec, aby wygodnie i bez żadnego ucisku otrzymać pomiar lub prowadzić dłuższy monitoring parametrów. Czytelny i "inteligentny" wyświetlacz pozwala na sprawny odczyt wyników w różnorodnych formach graficznych. Pulsoksymetr stylizowany na postać pandy budzi ciekawość dziecka i niweluje obawy przed użyciem wyrobu medycznego.

  • Szybki i precyzyjny pomiar
  • Dla dzieci od 10kg
  • Przyjazny wygląd

Ciśnieniomierz PressioCheck

Pressiocheck to zintegrowany ciśnieniomierz naramienny z aplikacją na telefon. Wygodny w użyciu, bez plączących się kabli. Elastyczny mankiet pozwala dostosować urządzenie do różnych rozmiarów ręki a duży i czytelny wyświetlacz sprawdzi się także u starszych pacjentów. Niewątpliwym wyróżnikiem produktu jest możliwość przesyłania wyników do dedykowanej aplikacji a następnie do lekarza. Daje to możliwość szybkiej diagnozy a pacjentowi kontrolę nad zdrowiem.

Niewielkie rozmiary

Intuicyjna obsługa

Błyskawiczny przesył danych do lekarza

Termometr bezdotykowy na podczerwień Thermofinder

Podniesiona temperatura ciała to poważny chorobowy objaw. Ważne jest, by móc szybko i precyzyjnie stwierdzić czy występuje gorączka i podjąć natychmiastowe działania w celu jej zniwelowania. Bezdotykowy termometr na podczerwień Thermofinder od marki Helpmedi to higieniczny i błyskawiczny pomiar temperatury nie tylko ciała. Za jego pomocą sprawdzisz także temperaturę wody do kąpieli czy jedzenia dla dziecka.

Bezinwazyjny

Precyzyjny

Kompaktowy rozmiar

Ergonomiczny i wygodny w użyciu

Prosty w obsłudze – wystarczy włączyć termometr, przybliżyć urządzenie do ciała oraz uruchomić badanie. W ciągu kilku sekund otrzymasz wynik wskazujący, czy temperatura ciała jest prawidłowa.

Bezinwazyjny – pomiar temperatury ciała jest niewyczuwalny. To szczególnie pomocne w przypadku mierzenia temperatury dziecka w nocy – nie musisz budzić malca, wystarczy szybkie bezinwazyjne badanie.

Precyzyjny – termometr bezdotykowy jest popularną alternatywą tradycyjnych urządzeń ze względu na dokładność do ±0,01°C. To istotna zaleta w sytuacjach, gdy precyzja ma niebagatelne znaczenie.

Bezpieczny – z tego względu, że przy pomiarze temperatury nie dotykasz termometrem ciała, nie musisz za każdym razem dezynfekować urządzenia. To gwarancja 100% bezpieczeństwa przy każdym badaniu.

Uniwersalny – elektroniczny termometr bezdotykowy jest stosowany zarówno w warunkach domowych, jak i specjalistycznych placówkach: szpitalach, klinikach, przychodniach i innych placówkach medycznych.

Polecany przez Mamytermometr bezdotykowy jest profesjonalny i zarazem prosty w obsłudze, dlatego rekomendują go również Mamy. Wykorzystasz go do mierzenia temperatury każdego członka rodziny!

Termometr bezdotykowy jest wyposażony w kierunkowe czujniki podczerwieni, które odczytują temperaturę ciała na podstawie ilości promieniowania podczerwonego, które dociera do sensora. Dla dokładności pomiaru sensor jest umieszczony głęboko w tulejce i dociera do niego tylko promieniowanie z jednego kierunku - taka technologia minimalizuje ryzyko zarejestrowania temperatury pobliskich źródeł ciepła. Im wyższą ma się temperaturę ciała, tym większe promieniowanie podczerwone.

Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest właściwe zmierzenie temperatury dziecka, możemy zaproponować elektroniczny termometr bezdotykowy, który precyzyjnie wskazuje temperaturę ciała. Dzięki temu możesz szybko stwierdzić, kiedy występują poważne chorobowe objawy, które należy leczyć.

Termometr bezdotykowy dla dzieci

Prezentowane w naszym asortymencie termometry bezdotykowe są dedykowane całej rodzinie. Bez względu na to, czy choruje Twoje maleństwo, partner czy Ty - funkcjonalny termometr możesz mieć zawsze w domowej apteczce. Stawiamy na niezawodne, sprawdzone i atestowane produkty medyczne. Oprócz ciepłoty ciała, oferowane urządzenia mogą także zmierzyć temperaturę pomieszczenia, wody czy nawet podgrzewanego jedzenia.